Üyelik Sözleşmesi


 

18 yaşından küçük kişiler www.baksanabir.com internet sitesine üye olamaz ve alışveriş yapamazlar. Tüketici, bu sözleşmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, 18 yaşından büyük olduğunu teyid etmiş olur. İsim, soyad, GSM numarası, adres, cinsiyet, doğum tarihi, e-mail bilgilerini paylaşmak zorunludur. Bu bilgilerin yanı sıra kendi şifresini oluşturduktan sonra baksanabir.com'a üye olacaktır ve BAKSANABİR'in kendileriyle izin almaksızın fırsatlar, yenilikler ve kendilerine özel yapılacak kampanyalardan e-posta/cep telefonu/SMS (mesaj) yoluyla iletişime geçebileceği kabul etmiş olur.

Müşteriler aynı e-posta adresi ile sisteme sadece bir kere dâhil olabilirler; aynı adresi kullanarak farklı kayıt açamazlar. Müşteriler programa katılım sırasında doğru bilgi vermekle yükümlüdürler. Başvuru sırasında verilen bilgilerin yanlış olması durumunda başvurular geçerliliğini yitirir.

Üyeler, www.baksanabir.com web sitesinde bulunan iletişim formu ya da BAKSANABİR Müşteri Hizmetleri ( 0530 633 2585 ) numarasından BAKSANABİR’LE sadece iletişime geçebilirler.